пʼятниця, 30 листопада 2018 р.

Участь учнів Лівобережної школи мистецтв у міському фестивалі виконавців естрадної пісні «МОЯ ДУША В ПІСНІ», присвяченому 100-річчу з дня народження українського композитора Платона Майбороди

30 листопада 2018 року  на базі КПСМНЗ «Дитячої музичної школи №1» за підтримки відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради було проведено фестиваль виконавців естрадної пісні  «МОЯ ДУША В ПІСНІ», присвячений 100-річчу з дня народження українського композитора Платона Майбороди.

Починаючи з 50-х років ХХ століття пісні Платона Майбороди завоювали серця мільйонів любителів музики в Україні  і далеко за її межами.
Андрій Малишко і Платон Майборода подарували людям чудові перлини поезії і музики, що увійшли до золотого пісенного фонду України: символи України – «Київський вальс», «Білі каштани», «Пісня про вчительку», «Ти моя вірна любов», «Колискова», а пісню «Рідна мати моя» («Пісня про рушник») було перекладено багатьма мовами світу.

У міському фестивалі «МОЯ ДУША В ПІСНІ» прийняли участь учні Лівобережної школи мистецтв: 
- вокальний дует Вовк Ксенії і  Бринзей Катерини - учениці класу Токар І.С.,  концертмейстер Волкова І.І.  з піснею «Не збивай, зозуле цвіту» 
- вокальний ансамбль учнів молодших класів «Камертон»  (керівник Токар І.С., концертмейстер Волкова І.І.) з піснею «Моя стежина», ліричне соло на скрипці у виконанні Бабенко Л.Г. (викладач по класу скрипки). 

Завершенням фестивалю стала «Пісня про вчительку» у виконанні всіх учасників фестивалю. 

Відділ культури департаменту з гуманітарних питань міської ради відзначив учасників та їх викладачів Грамотами та солодкими подарунками.
вокальний дует Вовк Ксенії і  Бринзей Катерини
вокальний ансамбль  «Камертон»
Ілларіошина Н.А і учасники фестивалю
Грамоти

пʼятниця, 23 листопада 2018 р.

Концерти до Дня писемності та мови «З рідним словом міцніє держава» (за планом роботи дитячої філармонії «Музичні барви»)

         23 листопада 2018 року  у ДНЗ №  10 та СЗШ № 30 проведено  концерти до до Дня писемності та мови «З рідним словом міцніє  держава» за планом роботи  дитячої філармонії "Музичні барви" (відповідальні - викладачі Лівобережної школи мистецтв Вовк А.С. , Кадирова Т.Ю., Токар І.С.).
      Учасниками концертів були учні: Гагарін Міхаіл, Литвиненко Евеліна, Кобякова Дар’я, Булгакова Дар’я, Кадирова Мілана, Журинська Христина, Гладкий Єлісей, Хотинська Єва, Клочко Мілана, Гладка Єлизавета, Холопова Катерина, Костигіна Валерія.
Слухачами концерту  були учні молодших і середніх класів загальноосвітньої школи №30 та маленькі діти ДНЗ № 10. Діти з великим задоволенням сприймали музичні твори, які виконували юні віртуози, а вокалісти продемонстрували майстерність та красу  свого голосу. 
       Колективи цих закладів завжди чекають учнів  Лівобережної школи мистецтв. Між нашими закладами багаторічна дружня співпраця. 
Дорослі та малі слухачі  щирими оплесками проводжали кожного артиста, дякували нашим  юним музикантам  за яскравий концерт та  запрошували на подальші творчі зустрічі. 
Учасники концертів
Токар І.С., Кадирова М.,
Клочко М., Кобякова Дар'я

четвер, 15 листопада 2018 р.

Шкільний конкурс на краще виконання етюду на оркестровому відділі

15 листопада 2018 р. у Лівобережній школі мистецтв було проведено шкільний конкурс на краще виконання обов’язкового етюду учнями середніх і старших класів на оркестровому відділі по класу гітари. 
Переможці були нагороджені грамотами:
   І місце :
Левченко Ян, V 6 кл. , викладач Владика Ю.В.
   ІІ місце:
Вільдт Людвіг, VІІ кл., викладач Бабенко Л.Г.
   ІІІ місце:
Читаков Влад, ІІІ кл. , викладач Владика Ю.В.
Морохова Єлізавета,  ІV  кл., викладач Владика Ю.В.
Луценко Олексій , ІV  кл. , викладач Найда Н.О.
Ципа Ілля, V 6 кл. , викладач Найда Н.О.
Вітаємо переможців шкільного конкурсу та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

вівторок, 13 листопада 2018 р.

Лекція-концерт «З Україною в серці» до Дня української писемності та мови

         13 листопада 2018 року  у Лівобережній школі мистецтв було проведено загальношкільну лекцію-концерт  до Дня української писемності та мови: Платон Майборода - композитор пісенного жанру в музичній культурі України у другій половині ХХ ст. «Земле моя, красо моя, з піснями солов’їними, Вкраїно дорога!»
Вела  лекцію-концерт  викладач, завідувач відділу дисциплін музично-теоретичних дисциплін Гурська Л.П., відповідали за проведення заходу викладачі хорового класу та класу сольного співу  Миронова О.А., Токар І.С., Ус А.Ю., концертмейстер Волкова І.І.
«Серце, віддане музиці» – цими словами можна охарактеризувати відомого українського композитора – пісняра Платона Майбороду.
    Слухачів концерту ознайомили з творчістю відомого українського композитора, був представлений цікавий  відеоматеріал по роботі П.Майбороди з поетом А.Малишко, це пісні: «Київський вальс», «Пісня про рушник», «Пісня про вчительку». У своїй творчості український композитор Платон Майборода оспівував українську солов’їну мову, дух свого народу, його радощі і печалі, силу почуттів і любов до рідного краю, Батьківщини.
     У концерті прозвучали твори Платона Майбороди: «Тополина баркарола» у виконанні вокального дуету викладачів класу сольного співу Токар І.С. та Ус А.Ю.,  вокальний ансамбль учнів молодших класів «Камертон»  (керівник Токар І.С.) виконав пісню   «Моя стежина» в якій  ліричне соло на скрипці у виконанні Бабенко Л.Г. (викладач по класу скрипки),  підкреслило чуттєву мелодію твору. Вокальний дует учениць класу Токар І.С. - Вовк Ксенії і  Бринзей Катерини з піснею «Не збивай, зозуле цвіту» став чудовим завершенням цієї лекції. 
        Всі слухачі, які були присутні на концерті, отримали справжнє задоволення від натхненної української музики та цікавої тематичної лекції, проведеної в малій залі Лівобережної школи мистецтв.

Гурська Л.П.
Ус А.Ю. і Токар І.С.
вокальний ансамбль
учнів молодших класів «Камертон»
 
Вовк Ксенія і Бринзей Катерина

неділя, 11 листопада 2018 р.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ В КРАЇНІ ДИВ» м.Дніпро


Вітаємо переможців учнів–солістів та викладачів Лівобережної школи мистецтв на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ В КРАЇНІ ДИВ», який відбувся            11 листопада 2018 року:

-номінація фортепіано
Диплом Лауреата І премії:
1. Крупеніна Надія  ІV клас ( викладач Горбань Т.Ю.)
2. Нібель Софія ІV клас ( викладач Горбань Т.Ю.)
3. Журинська Христина V клас (викладач Вовк А.С.)
Диплом Лауреата ІІ премії:
1. Чухлєбов Іван ІІ клас (викладач Вовк А.С.)
2. Підлісна Белла ІV клас ( викладач Суха Г.М.)
3. Морковська Марина VІІІ клас ( викладач Горбань Т.Ю.)

- номінація естрадний вокал
Диплом Лауреата ІІ премії:
1. Курманенко Орина І клас (викладач Ус А.Ю.)
Бажаємо всім здійснення надій і мрій, творчого натхнення та подальших перемог!
   
Дипломи
Нібель Софія
Крупеніна Надія
Морковська Марина
Підлісна Белла
Курманенко Орина
Учасники

субота, 10 листопада 2018 р.

ХVІІ відкритий фестиваль-конкурс «Дивограй-2018» м.Дніпро

Вітаємо переможця ХVІІ відкритого фестивалю-конкурсу «Дивограй-2018» в номінації «Фольклорно-етнографічний жанр» , який відбувся 10 листопада 2018 року - Диплом Лауреата І ступеню :
- фольклорний етногурт «Щебетушки» (керівник Миронова О.А.)
В програмі виступу нашого колективу були :
- українська козацька пісня «Ой у полі жито»
- українська народна пісня «Редька»
Бажаємо нашому молодому колективу подальших творчих успіхів!

Диплом
Нагородження
Вокальний етногурт "Щебетушки"
Миронова О.А. і етногурт "Щебетушки"

пʼятниця, 9 листопада 2018 р.

Виставка художніх робіт учнів художнього відділення «Мій край чудовий - Україна» до Дня української писемності та мови

             З 9 листопада 2018 року проводиться виставка художніх робіт учнів художнього відділення Лівобережної школи мистецтв  «Мій край чудовий -  Україна» до Дня української писемності та мови.
На виставці представлені роботи, в яких учні відобразили свою любов до рідного краю, показали велич, доброчинність і теплоту українського народу, гостинність, прагнення до  єдності.
            В написанні картин використовувались різноманітні художні матеріали, де учні показали техніку живопису акварельними, гуашевими та вітражними фарбами.
На виставці були представлені роботи: Таран Дарини, Пуздрановської Лілії, Завелицького Станіслава, Повторенко Анастасії,  Косюк Олександри, Лобарєвої Регіни. 
           Дякуємо учням художнього відділення і викладачеві Гудименко В.С. за цікаву тематичну виставку і створення гарного настрою.
Виставка художніх робіт
Роботи учнів художнього відділення
Робота учениці Пуздрановської Л.
Робота учениці Пуздрановської Л.
Лобарєва Р. «Пам’ятник Київської Русі»

Вітаємо з нагородами викладачів Лівобережної школи мистецтв

    09 листопада 2018 року на святкуванні  Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва викладача-методиста, завідувача фортепіанним відділом Суху Г.М. нагороджено відзнакою міського голови та нагрудним знаком за багаторічну сумлінну педагогічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління; викладача-методиста Гудименко В.С. почесною грамотою  виконавчого комітету міської ради за високий професіоналізм, вагомий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління, розвиток і популяризацію образотворчого мистецтва в місті.
     На цьому заході директор Лівобережної школи мистецтв   Горбань Т.Ю. привітала всіх присутніх зі святом від імені колективів мистецьких шкіл. Музичним подарунком від нашої школи був яскравий виступ викладача по класу скрипки Мельникова М.Ю. 
Нагороди
Суха Г.М.
Гудименко В.С.
Горбань Т.Ю. і Суха Г.М.
Мельников М.Ю.

Вітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!


четвер, 8 листопада 2018 р.

Другий фестиваль сучасної української поезії «Материк» м. Кам’янське

      Унікальна для нашого міста подія зібрала поетів на другий фестиваль сучасної української поезії «Материк» з різних куточків України, які протягом трьох днів ділилися своїми творчими надбаннями з містянами. 
       На урочистому відкритті фестивалю, яке  відбулось  8 листопада 2018 року у залі соціально-культурного центру «Єдність», з великим задоволенням представив концертний номер Мельников Михайло Юрійович (викладач по класу скрипки Лівобережної школи мистецтв). Фестиваль зібрав у одному місці  поетів з різних міст країни: Вінниця, Львів, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Тернопіль, Одеса. Цей культурний захід увійшов до десятка найкращих проектів, представлених на міському конкурсі, і є унікальним в нашій країні.
Афіша
Мельников М.Ю.

Участь викладачів Лівобережної школи мистецтв в авторському концерті Ярослава Зайцева «Живу граючи…»

       08 листопада 2018 року в Кам’янському музичному коледжі відбувся авторський концерт Ярослава Зайцева «Живу граючи…» - викладача цього коледжу, який доречі працює також концертмейстером у Лівобережній школі мистецтв. 
     Протягом всього  концерту ми спостерігали яскраві композиції, джазові імпровізації у виконанні талановитих молодих і досвідчених музикантів: соло на синтезаторі – Ярослав Зайцев (композитор-оранжувальник, концертмейстер відділу оркестрових інструментів нашої школи), соло на кларнеті – Андрій Горбань  (викладач духових та ударних інструментів, керівник джазового ансамблю нашої школи), соло на саксофоні  та флейті - Володимир Зайцев (міський композитор, настроювач музичних інструментів нашої школи).
    Виступ кожного учасника джазового колективу, інструменталіста чи вокаліста,  був високопрофесійним, емоційним, яскравим,  кожен твір був пронизаний ніжністю, відкритістю та щирістю емоцій, які  підкорили серця слухачів. 
        На цей творчий вечір  зібралось чимало шанувальників творчості молодого і талановитого композитора.  Друзі та колеги тепло вітали Ярослава та всіх музикантів. Ми пишаємося тим, що наші викладачі були у складі цього чудового джазового колективу та бажаємо здійснення всіх творчих задумів, яскравих імпровізацій та невичерпного натхнення у подальшій творчій діяльності!
Я. Зайцев,Р.Степанян,  А. Горбань, В. Зайцев
Я.Зайцев, К.Корчевная і В Сокол
Учасники концерту
Андрій Горбань, Володимир Зайцев