Музичне відділення

Фортепіанний відділ

Фортепіано - чарівний музичний інструмент, що має найбагатші можливості! Інструмент, здатний залучити до спілкування з собою всю людину повністю, з усіма його почуттями. Людина, яка своїм дотиком до клавіш бере участь в процесі народження звуку, відчуває себе чарівником, магом - настільки це захоплюючий процес.
  На фортепіанному відділі нашої школи працюють віддані справі справжні майстри - досвідчені викладачі. Дбайливе, уважне ставлення до дітей, мудрість і доброзичливість з колегами створюють особливу атмосферу, в якій викладачі відділу, виховуючи у своїх учнях справжніх любителів музики, дають їм загальну музичну культуру і естетичну освіту, високі професійні знання та навички, уважно ставляться до кожної дитини, оберігаючи її індивідуальність. Творчий підхід до кожного маленького піаніста сприяє розкриттю та розвитку індивідуальних здібностей.  Найталановитіших, більш найполеглевіших  і працьовитих готують до вступу в спеціалізовані вищі музичні навчальні заклади.


Викладачі фортепіанного відділуХанішина Яна Володимирівна, Кадирова Тетяна Юріївна, Горбань Тетяна Юріївна, Суха Ганна МиколаївнаМельникова Людмила Яківна, Поліщук Тетяна Вікторівна, Грицан Світлана Георгіївна, Сокуренко Наталія Анатоліївна, Волкова Ірина Іванівна, Почкун Юлія Анатоліївна,   Вовк Аліна Сергіївна.


Концертмейстери 

Відділ пишається концертмейстерами, виконавську майстерність  яких неодноразово визнано на міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, що дозволяє  забезпечувати  якісний супровід виступів учнів та колективів музичних відділів школи.


Концертмейстери: Волкова Ірина Іванівна, Грицан Світлана Георгіївна, Кадирова Тетяна Юріївна,  Почкун Юлія Анатоліївна, Вовк Аліна Сергіївна.


Відділ оркестрових інструментів

Скрипка - цариця музики. Щоб скрипка виразно і натхненно зазвучала, потрібно багато терпіння, працьовитості, любові до музики і свого інструменту. Такими якостями володіють викладачі класу струнно-смичкових інструментів.

Викладач по класу скрипки, гітари
Бабенко Любов Георгіївна


Клас духових та ударних інструментів представлений такими спеціальностями:
флейта, тенор, кларнет,  саксофон, труба, тромбон, ударні інструменти.
Творчий розвиток дітей забезпечують викладачі – професіонали, які сумлінно та самовіддано виконують свою роботу, прагнуть допомогти кожному учневі проявити творчу активність, розвинути свою обдарованість, знайти власний нестандартний шлях розвитку. 


Викладачі Мельников Олександр Миколайович і
Горбань Андрій Володимирович

Викладач Ус Михайло Вікторович


Класи народних інструментів  представлені такими інструментами:
акордеон, баян, бандура, домра, гітара.

Колектив викладачів класів народних інструментів постійно проводить цікаву творчу роботу по вихованню підростаючого покоління, формуючи у учнів повагу до української національної культури і традицій, а також  інших культур різних народів світу. 

Викладач по класу бандури
Розмус Алла Олександрівна

Викладач по класу баяну-акордеону
 Влізько Марина Василівна

Викладач по класу гітари
 Владика Юрій Васильович

Викладач по класу домри, гітари
Найда Наталія Олександрівна


Відділ музично-теоретичних дисциплін

Паралельно з опануванням гри на інструментах учні школи відвідують музично-теоретичні дисципліни: сольфеджіо, музичну літературу, клас хорового співу. На цих уроках розвиваються слухові навички дітей (почуття ритму, вміння інтонувати), вивчається музична грамота, історія музики у тісному зв'язку з іншими видами мистецтв, що сприяє формуванню естетичного смаку у учнів. 

Викладач Ус Альона Юріївна

Викладачі Гурська Людмила Петрівна,
 Караваєва Людмила Іванівна



Клас сольного співу

Спів - найбільш поширений і найдоступніший вид мистецтва. Доступність мистецтва співу зумовлена тим, що співочий інструмент завжди при собі. Щоб навчитись правильно співати, треба розвивати свій музичний слух і голос, тобто - професійно займатись вокалом.
У класі сольного співу існує два напрямки: академічний спів та естрадний спів.
Дбайливе ставлення викладачів відділу та повага до особистості учнів у їх віковому ракурсі, новітні методики викладання та досвід, накопичений поколіннями музикантів, а також групові навчання у творчому середовищі юних обдарувань дають можливість отримати початкову освіту з музичного мистецтва і продовжити її у вищих навчальних закладах,  або естетичну освіту, що є необхідною базою для розвитку особистості, незважаючи на обрану професію.

Викладачі по класу сольного співу: Ус Альона Юріївна, Миронова Олена Анатоліївна, Токар Інга Станіславівна.