субота, 30 листопада 2019 р.

ХХ Всеукраїнський конкурс юних вокалістів «Соловейко-2019» м.Кривий Ріг

        Вітаємо учнів Лівобережної школи мистецтв  з перемогою на ХХ Всеукраїнському  конкурсі юних вокалістів «Соловейко-2019»,  який проводився 30 листопада 2019 року в м.Кривий Ріг:

Дипломи  лауреатів за  ІІІ  місце :
 номінація «академічний вокал»
- Бойко Давид  ІI кл. (  викладач Токар І.С., концертмейстер Волкова І.І.)
- Кобякова Дар’я  ІI кл. (  викладач Токар І.С., концертмейстер Волкова І.І.)
- Фурт Владислав V кл. (викладач Ус А.Ю., концертмейстер  Почкун Ю.А.)

Диплом  за участь :
номінація «академічний вокал»
- Тищенко Микола  V кл. (викладач Ус А.Ю., концертмейстер  Почкун Ю.А.)
        Бажаємо учням  подальших творчих успіхів та перемог в конкурсах будь-яких рівнів!
Кобякова Дар’я , конц. Волкова І.І.
Бойко Давид, конц. Волкова І.І.
Фурт Владислав, конц. Почкун Ю.А.
Тищенко Микола, конц. Почкун Ю.А.
Токар І.С., Бойко Д.. Кобякова Д.
Тищенко М., Ус А.Ю., Фурт В.

пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

Ілюстрована лекція « Моцарт. Загадка генія» до 300-річчя з дня народження видатного австрійського скрипаля, органіста, клавесиніста Леопольда Моцарта, батька і вчителя В.А. Моцарта

          22 листопада 2019 року у Лівобережній школі мистецтв було проведено загальношкільну ілюстровану лекцію  «Моцарт. Загадка генія» до  300-річчя з дня народження видатного австрійського скрипаля, органіста, клавесиніста Леопольда Моцарта, батька і вчителя В.А. Моцарта.
           Вела  лекцію викладач, завідувач відділу музично-теоретичних дисциплін Гурська Л.П.
Слухачів лекції ознайомили з життям та творчістю видатного австрійського скрипаля, органіста, клавесиніста Леопольда Моцарта. У пам'яті нащадків він залишився в основному як батько свого відомого сина. Як батько і вчитель, він   справив значний вплив на  творче формування В. А. Моцарта. Був автором методичної праці  скрипкової  гри, яка довго вважалася найкращим керівництвом для вивчення гри на скрипці. 
             Учням був представлений цікавий  відеоматеріал про життєвий та творчий шлях  Леопольда Моцарта, та здійснення його сподівань з приводу свого геніального сина.
             Всі слухачі, які були присутні на лекції, отримали справжнє задоволення від переглянутого фільму про Моцарта та цікавої тематичної лекції.
Ведуча Гурська Л.П.
Ведуча Гурська Л.П.

Концерт «З рідним словом міцніє держава» до Дня писемності та мови за планом роботи дитячої філармонії «Музичні барви»

              22 листопада 2019 року  у СЗШ №  21  проведено  концерт  Дня писемності та мови  «З рідним словом міцніє держава» за планом роботи  дитячої філармонії "Музичні барви". За концерт були відповідальні викладачі Лівобережної школи мистецтв: Токар І.С. та Кадирова Т.Ю.
             В концерті прийняли участь  учні  нашої школи:  
- фортепіано: Бондарєва Анастасія,  Тищенко Петро, Сетраков Володимир, Пагуліч Софія;
- фортепіанні  ансамблі : Гостєва Єва та Шкляєва Вероніка, Мальчєва Іраїда та
Холопова Катерина, Нібель Софія та Крупеніна Надія;
- ударні та струнні: Гладкий Єлисей (ксилофон), Клішин Серафім (ксилофон),  Мажаєв Марк (гітара), Сподинець Тихін (флейта);
- сольний спів: Клочко Милана, Мажаєв Марк, Здоровенко Максим, Семенова Софія.
     Слухачами  були  учні середніх класів загальноосвітньої школи № 21. Діти з великим задоволенням сприймали вокальні та інструментальні музичні твори, які майстерно виконували юні артисти - інструменталісти та вокалісти. Завершенням концерту став яскравий виступ  фортепіанного ансамблю Нібель Софії та Крупеніної Надії  (викладач Горбань Т.Ю.), які дуже натхненно виконали твір Р.Глієра  «Фенікси» на двох роялях.
      Не описати словами відчуття, коли бачиш зацікавлені очі  в залі, а після концерту отримуєш стільки хороших слів  і відгуків від вчителів та учнів СЗШ № 21. Вони дякували нашим  юним артистам  за цікавий   концерт та  запрошували на подальші творчі зустрічі. 
Ведуча Токар І.С.
Бондарєва Анастасія
Мажаєв Марк 
Клішин Серафим
Клочко Милана, конц. Кадирова Т.Ю.
Тищенко Петро
Сподинець Тихін
   Мальчєва Іраїда та Холопова Катерина
Семенова Софія
Нібель Софія та Крупеніна Надія
Викладач СЗШ № 21 промовляє слова подяки

понеділок, 18 листопада 2019 р.

Шкільний конкурс на краще виконання етюду на оркестровому відділі

18 листопада 2019р. у Лівобережній школі мистецтв було проведено шкільний конкурс на краще виконання обов’язкового етюду учнями середніх і старших класів на оркестровому відділі по класу гітари. 
Переможці були нагороджені грамотами:

  І місце :
Денисенко Павло ІІ6 кл. , викладач Владика Ю.В.
  
 ІІ місце:
Ципа Ілля  VІ6кл., викладач Найда Н.О.
Мажаєв Марк ІІ кл. , викладач Найда Н.О.
  
 ІІІ місце:
Луценко Олексій  V  кл. , викладач Найда Н.О.
Стежко Микита  ІІІ кл. , викладач Владика Ю.В.

Вітаємо переможців шкільного конкурсу та бажаємо подальших успіхів у навчанні!


четвер, 14 листопада 2019 р.

Загальношкільна ілюстрована лекція - концерт «З Україною в серці» до Дня української писемності та мови М.Вербицький – представник музичної культури Західної України ХІХ сторіччя «Вірність традиціям»

       14 листопада 2019 року у Лівобережній школі мистецтв було проведено загальношкільну ілюстровану лекцію-концерт  «З Україною в серці» до Дня української писемності та мови. М.Вербицький – представник музичної культури Західної України ХІХ сторіччя «Вірність традиціям». Вела  лекцію-концерт  викладач, завідувач відділу музично-теоретичних дисциплін Гурська Л.П., відповідала за проведення заходу викладач хорового класу та класу сольного співу  Миронова О.А.
     Слухачів лекції-концерту ознайомили з творчістю відомого українського композитора, був представлений цікавий  відеоматеріал про життєвий та творчий шлях  М.Вербицького. Прослухано найвідоміші твори композитора: «Заповіт» на вірші Т.Шевченка,  пісня «Верховино» на вірші І.Хушалевича, духовні твори «Отче наш», «Єдинородний сине». З задоволенням  діти  слухали інструментальний твір «Полька» у виконанні гітари та бандури, а також «Заспів» для  чоловічого квартету. М.Вербицький  у своїй творчості продовжив традиції духовних та світських жанрів, переосмислив інтонації національного фольклору відповідно до нових художніх пошуків європейських шкіл. 
     До уваги слухачів був представлений відеоматеріал про створення пісні М.Вербицького « Ще не вмерла Україна», яка зараз є гімном нашої держави. 
У концерті прийняли участь учні нашої школи: вокалісти Курманенко Орина (викладач Ус А.Ю.) та Кобякова Дар’я (викладач Токар І.С., концертмейстер  Волкова І.І.), фортепіанний дует Шкляєвої Вероніки та Гостєвої Єви (викладач Сокуренко Н.А.),  на ксилофоні Клішин Серафим  (викладач Горбань А.В., концертмейстер Волкова І.І.), фольклорний  етногурт  «Щебетушки» (керівник  Миронова О.А.). Виступ викладача нашої школи Владики Ю.В. (гітара) знайшов яскравий та емоціональний відгук у серцях слухачів.
       Всі слухачі, які були присутні на концерті, отримали справжнє задоволення від натхненної української музики та цікавої тематичної лекції.
Ведуча Гурська Л.П.
Кобякова Дар'я, концертмейстер Волкова І.І.
Шкляєва Вероніка та Гостєва Єва
Курманенко Арина
Клішин Серафим, концертмейстер Волкова І.І.
Глядачі
Владика Ю.В.
фольклорний  етногурт  «Щебетушки»
Учасники концерту

понеділок, 11 листопада 2019 р.

Виставка художніх робіт учнів художнього відділення «Мій край чудовий - Україна» до Дня української писемності та мови


       З 11 листопада 2019 року проводиться виставка художніх робіт учнів художнього відділення Лівобережної школи мистецтв  «Мій край чудовий -  Україна» до Дня української писемності та мови.
      На виставці представлені роботи, в яких учні відобразили свою любов до рідного краю, вагомість збереження народних та сімейних традицій, гостинність та  миролюбність народу.
    В написанні картин використовувались різноманітні художні матеріали, де учні показали техніку живопису акварельними, гуашевими та вітражними фарбами.
На виставці були представлені роботи: Кузьменко  Уляни, Педан  Валерії, Ємельянової Надії, Хамази Діани, Якушенко Кіри, Кульгавової  Анастасії, Равіткіної  Таісії, Потоцької  Карини, Торохтій  Діани, Іванової  Радислави, Олійник  Карини, Хрипко Орини, Гузиченко Софії, Поліщук  Маргарити, Завгородньої  Орини, Кебан  Єви, Татаріної Єлизавети, Кравець  Милани.
   Дякуємо учням художнього відділення і викладачеві Гудименко В.С. за цікаву тематичну виставку та створення гарного настрою.

Виставка художніх робіт
Художні роботи учнів
Художні роботи учнів 
Роботи учнів

неділя, 3 листопада 2019 р.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ В КРАЇНІ ДИВ» м.Дніпро

Вітаємо з перемогою учнів та викладачів Лівобережної школи мистецтв на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ В КРАЇНІ ДИВ», який відбувся 03 листопада 2019 р. у м. Дніпро :

Диплом Лауреата І премії:
номінація «Сучасна хореографія»
Хореографічний ансамбль «Асорті» (керівник Щелочиліна С.М.)

Диплом Лауреата ІІІ премії:
 номінація «Фортепіано»
Чіпко Валентина  VІІІ клас ( викладач Волкова І.І.)

Бажаємо всім здійснення надій і мрій, творчого натхнення та подальших перемог!
Хореографічний ансамбль «Асорті»
Хореографічний ансамбль «Асорті»
Хореографічний ансамбль «Асорті»
Нагороди
Чіпко Валентина
Чіпко Валентина

ІІІ Обласний фестиваль конкурс вокально-хорового мистецтва «ДНІПРОВСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» м.Дніпро

          Вітаємо учнів Лівобережної школи мистецтв  з перемогою в ІІІ Обласному фестивалі конкурсі вокально-хорового мистецтва «ДНІПРОВСЬКІ   ВІЗЕРУНКИ»,  який проводився 03 листопада 2019 року в Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв.

Диплом  лауреата  ІІ  ступеню :
 номінація «академічний вокал»
- Бойко Давид  ІI кл. (  викладач Токар І.С., концертмейстер Волкова І.І.)

Диплом  лауреата  ІІІ  ступеню :
 номінація «академічний вокал»
- Кобякова Дар’я  ІI кл. (  викладач Токар І.С., концертмейстер Волкова І.І.)

Бажаємо учням подальших творчих успіхів та перемог в конкурсах будь-яких рівнів. 
Дипломи
Кобякова Дар'я
Волкова І.І., Кобякова Дар'я, Токар І.С., Бойко Давид